Karl Axel Pehrson litografi

Karl Axel Pehrson litografi
Karl Axel Pehrson litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Romantisk vy vid Nebo, färglitografi, signerad, daterad -84 och numrerad 30/385, bildyta ca 39x53 cm

884072

2021-03-02