Sybord sengustavianskt
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SYBORD, omkring 1800, fanérat i mahogny, låda i sargen, bronserade beslag, höjd ca 73, 55x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Fanérskador och torrsprickor, fanérlagning, lös medföljande listdel, 2 listdelar saknas
884074
2021-03-02