Sybord sengustavianskt

Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt
Sybord sengustavianskt

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SYBORD, omkring 1800, fanérat i mahogny, låda i sargen, bronserade beslag, höjd ca 73, 55x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Zustandsbeschreibung

Fanérskador och torrsprickor, fanérlagning, lös medföljande listdel, 2 listdelar saknas

884074

2021-03-02