Glasservis Rydbergsglas
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 1900-talets början, ca 17 delar, bestående av, skål på fot, 10 vinglas (14 cm) samt 6 selterglas (9), etsad dekor, skål med genomblåst ben (22,5)
Ett selterglas med nagg, 3 vinglas med nagg
884094
2021-03-02