Ikea Sandbro pottskåp

Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp
Ikea Sandbro pottskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, rokokostil, "Sandbro", Ikeas 1700-talsserie, sent 1900-tal, höjd ca 92 cm, 41x34 cm

Bruksslitage

884123

2021-03-08