Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART CENTERVALL,"Rex", taklampa, 1970-tal, för IKEA, mässing, diameter ca 46 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
884131
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här