Oidentifierad konstnär kolteckningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kolteckningar på papper, 2 st, föreställande skepp samt roddbåt i vik, signerad och daterad E. Jakobsson - 1900, 29x41 cm

Ej examinerade ur ram

884135

2021-03-08