Soffbord NK

Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, Nordiska Kompaniet, 1980-tal, björk, skyltmärkt, höjd ca 56, 70x70 cm

Bruksslitage

884161

2021-03-02