Skänk Carl Malmsten
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, skänk, 1900-talets mitt, fanerat i ek, inredd med utdragslådor och reglerbara hyllplan, brännmärkt CM, höjd 105, 157x38 cm, nyckel medföljer
Nyckel medföljer, ytskador och repor
884163
2021-03-02