Skänk Carl Malmsten

Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten
Skänk Carl Malmsten

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MALMSTEN, skänk, 1900-talets mitt, fanerat i ek, inredd med utdragslådor och reglerbara hyllplan, brännmärkt CM, höjd 105, 157x38 cm, nyckel medföljer

Nyckel medföljer, ytskador och repor

884163

2021-03-02