Carl Malmsten poudreuse

Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse
Carl Malmsten poudreuse

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, poudreuse, 1900-talets mitt, fanerat i ek, uppfällbar spegel, inredd med 3 lådor, brännmärkt CM, höjd 75, 91x46 cm

2 dragknoppar saknas, yta med färgfläckar, slitage

884168

2021-03-02