Alpina herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALPINA, armbandsur, 18 k guld, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 122459, cal 586, läderarmband med spänne i gulddoublé, 27x36 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skdadad urtavla, bruksslitage
884177
2021-03-08