Silveretui

Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

ETUI, silver, 7 x 6,5 cm, Ivan Frolov, Moskva tidigt 1900-tal, vikt ca 72 g

Bruksslitage.

884185

2021-03-09