Peter Gröndahl oljemålning

Peter Gröndahl oljemålning
Peter Gröndahl oljemålning
Peter Gröndahl oljemålning
Peter Gröndahl oljemålning
Peter Gröndahl oljemålning
Peter Gröndahl oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

P. GRÖN (Peter Gröndahl) (född 1961): "Carrier", signerad P. Grön, olja på duk, ca 116x88 cm

884200

2021-03-02