Soffbord Helsinki

Soffbord Helsinki
Soffbord Helsinki
Soffbord Helsinki
Soffbord Helsinki
Soffbord Helsinki
Soffbord Helsinki
Soffbord Helsinki
Soffbord Helsinki

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, design Desalto "Helsinki", kromat underrede i metall, avtagbar glasskiva, höjd ca 37, 118x118 cm

Nagg i ett hörn, brukslitage

884209

2021-03-08