Klubbat för:
160 EUR
Utropspris
200 EUR
ETUI, silver, insidan förgylld, I. P. Khlebnikov sons & Co., Moskva tidigt 1990-tal, 10,5 x 8,5 cm, vikt ca 124 g
Monogramgravyr.
884213
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här