Silveretui

Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui
Silveretui

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

ETUI, silver, insidan förgylld, I. P. Khlebnikov sons & Co., Moskva tidigt 1990-tal, 10,5 x 8,5 cm, vikt ca 124 g

Monogramgravyr.

884213

2021-03-09