Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JENNI PORKKA (född 1985), "Mind II", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 1/4, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 50x70 cm
Ej examinerad ur ram
884220
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här