JENNI PORKKA

JENNI PORKKA
JENNI PORKKA
JENNI PORKKA
JENNI PORKKA

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JENNI PORKKA (född 1985), "Horses", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 13/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm

Ej examinerad ur ram

884223

2021-03-13