Jaromir Brabenec serigrafi

Jaromir Brabenec serigrafi
Jaromir Brabenec serigrafi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAROMIR BRABENEC (Tjeckien, född 1934): "Couvert", signerad samt daterad 82, numrerad 33/150, serigrafi, ca 80x54 cm

884224

2021-03-03