Jenni Porkka "Fleur"
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
JENNI PORKKA, samtida, "Fleur", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 12/100, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 59x42 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
884228
Päivämäärä:
2021-03-13