Jenni Porkka "Fleur"

Jenni Porkka
Jenni Porkka
Jenni Porkka
Jenni Porkka

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

JENNI PORKKA, samtida, "Fleur", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 12/100, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 59x42 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

884228

Päivämäärä:

2021-03-13