Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FREDRIK JOHANSSON MARLE (Född 1971): "I din blick", olja på pannå, signerad och daterad a tergo 2010, ca 84x130 cm
Zustandsbeschreibung
884237
2021-03-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner