Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
AGNES CLEVE (Sverige, 1876-1951): Flicka sittandes i fåtölj, olja på duk, signerad och daterad -42, 70 x 57 cm.
Uppfodrad på pannå, krackelyr, färgbortfall, retuscher.
884243
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här