Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, hamnmotiv, osignerad, olja på pannå, 1900-talets andra kvartal, 31 x 30,5 cm.
Smärre slitage, mindre fläckar.
884245
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här