Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, hamnmotiv, osignerad, olja på pannå, 1900-talets andra kvartal, 31 x 30,5 cm.

Smärre slitage, mindre fläckar.

884245

2021-03-07