NK bordslampor alabaster
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, alabaster, etikettmärkta NK Inredning, höjd ink. lampsockel ca 39 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, en lampa med klisterlapp, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
884246
2021-03-08