NK bordslampor alabaster

NK bordslampor alabaster
NK bordslampor alabaster
NK bordslampor alabaster
NK bordslampor alabaster
NK bordslampor alabaster
NK bordslampor alabaster
NK bordslampor alabaster
NK bordslampor alabaster

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, alabaster, etikettmärkta NK Inredning, höjd ink. lampsockel ca 39 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en lampa med klisterlapp, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

884246

2021-03-08