Nils E Johansson

Nils E Johansson
Nils E Johansson
Nils E Johansson
Nils E Johansson

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS ERIK JOHANSSON (född 1950): "Nyanser", färglitografi, signerad och numrerad 30/260, blindstämpel "stentryck Rolf Jansson", ca 70x45 cm

884253

2021-03-02