Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
POTTA, porslin, Kina 1900-tal, mingstil, dekor i underglayrblått. Längd 22 cm, höjd 15 cm, längd 21 cm.
Slitage. Hårspricka, krackelyrer.
884254
2021-03-02