Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK / SIDOBORD, samtida, stomme av ek, skiva med laminat, höjd ca 38, 163x45 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken, nedsmutsning
884263
2021-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här