Bänk / sidobord

Bänk / sidobord
Bänk / sidobord
Bänk / sidobord
Bänk / sidobord
Bänk / sidobord
Bänk / sidobord
Bänk / sidobord
Bänk / sidobord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK / SIDOBORD, samtida, stomme av ek, skiva med laminat, höjd ca 38, 163x45 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken, nedsmutsning

884263

2021-03-08