Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TENNFAT, 17/1800-tal, 3 st, bl.a. Karlstad 1760, diam 36,5 samt 2 st olikstämplade, diam 23,5 cm.
Bruks och åldersrelaterat slitage, bucklor, märken
884270
2021-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här