Lars Huck Hultgren olja

Lars Huck Hultgren olja
Lars Huck Hultgren olja
Lars Huck Hultgren olja
Lars Huck Hultgren olja
Lars Huck Hultgren olja
Lars Huck Hultgren olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS HUCK HULTGREN (1931-2018): Schackspelare, signerad Lars Hultgren 60, olja på duk, ca 70x100 cm

884273

2021-03-02