Plåtleksaker

Plåtleksaker
Plåtleksaker
Plåtleksaker
Plåtleksaker
Plåtleksaker
Plåtleksaker
Plåtleksaker
Plåtleksaker

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLÅTLEKSAKER, 2 st, bil och gaffeltruck, Modern Toys, Japan, 1900-talets mitt, bemålat blåt, höjd ca 20-19 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis färgbortfall, sned ratt på gaffeltruck

884281

2021-03-13