Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALFI, kaffetermos, "Juwel", Tyskland, 1980/90-tal, design från 1918, blankpolerat rostfritt stål , för 1,5 liter, höjd ca 30 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
884288
2021-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner