Alfi Kaffetermos

Alfi Kaffetermos
Alfi Kaffetermos
Alfi Kaffetermos
Alfi Kaffetermos
Alfi Kaffetermos
Alfi Kaffetermos
Alfi Kaffetermos
Alfi Kaffetermos

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALFI, kaffetermos, "Juwel", Tyskland, 1980/90-tal, design från 1918, blankpolerat rostfritt stål , för 1,5 liter, höjd ca 30 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

884288

2021-03-08