Arabia servis Pirtti
Klubbat för:
320 EUR
Utropspris
200 EUR
SERVIS, porslin, Pirtti, 10 st tallrikar diameter 26 cm, 2 st assietter diameter 22 cm, assiett 16 cm, 3 st skålar diameter 18,5 cm, 2 st skålöar diameter 16,5 cm, fat 33 x 24 cm, Arabia, 1950-tal
Bruksslitage.
884289
2021-03-09