Timo Solin, skulptur

Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur
Timo Solin, skulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

TIMO SOLIN (född 1947): Kvinna, skulptur, signerad och daterad Timo Solin -05, bemålad plåt i svart och rött, höjd ca 55 cm, monterad på plexiglasplatta

884290

2021-04-18