Gräddkanna sockerskål och fat silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, FAT, silver, 1900-talets mitt, rokokostil, svenska importstämplar, punsad dekor, kannans höjd 10 cm, vikt 386 g

884291

2021-03-02