Margareta Linton olja på duk

Margareta Linton olja på duk
Margareta Linton olja på duk
Margareta Linton olja på duk
Margareta Linton olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARGARETA LINTON (född 1931): Vid rouletten, signerad M Linton, olja på duk, ca 75x61 cm

Smärre slitage.

884292

2021-03-14