Kaffeservis
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
LOUISE ADELBORG (1885-1971): "Linnea" (lanskapsblommor), Rörstrand, bestående av: ca16 dlr, 14 st moccakoppar med fat, 1 st gräddkanna, 1 st sockerskål
2 extra moccafat medföljer, mindre bruksslitage, en kopp med nagg och micronagg kan förekomma
884297
2021-03-08