Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AMPEL, 1900-talets början, empirestil, stommei brons, för 6 ljus, kupa i bemålad plåt, höjd 75, diameter 66 cm

Slitage, färgbortfall

884307

2021-03-03