Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSPENDYL, mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, intarsiadekor, höjd ca 40 cm, pendel och nyckel medföljer
Ostadig, avslag, slitage, defekt/löst glas, skadad urtavla
884309
2021-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här