Bordspendyl Karl Johan

Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan
Bordspendyl Karl Johan

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSPENDYL, mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, intarsiadekor, höjd ca 40 cm, pendel och nyckel medföljer

Ostadig, avslag, slitage, defekt/löst glas, skadad urtavla

884309

2021-03-03