Bordspendyl Empire

Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire
Bordspendyl Empire

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

BORDSPENDYL, brons, 1800-talets första hälft, empire, dekor i form av putto, höjd ca 28 cm, nyckel och pendel medföljer

Skadad (och gul) urtavla, dekorattribut saknas, slitage

884310

2021-03-03