Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
BORDSPENDYL, brons, 1800-talets första hälft, empire, dekor i form av putto, höjd ca 28 cm, nyckel och pendel medföljer
Skadad (och gul) urtavla, dekorattribut saknas, slitage
884310
2021-03-03