Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRÉDÉRIC GRASSET (1848-1911): Parismotiv, signerad F Grasset, olja på duk, 32x46 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
884312
2021-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här