Frederic Grasset oljemålning

Frederic Grasset oljemålning
Frederic Grasset oljemålning
Frederic Grasset oljemålning
Frederic Grasset oljemålning
Frederic Grasset oljemålning
Frederic Grasset oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

FRÉDÉRIC GRASSET (1848-1911): Parismotiv, signerad F Grasset, olja på duk, 32x46 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

884312

2021-03-03