Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVUR, mörkbestad ek, 1700-tal, urtavlan märkt Savage Clifton, senare urverk (Westerstrands), höjd 192 cm, lod samt pendel finns
Slitage, funktion garanteras ej
884314
2021-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här