Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVUR, mörkbestad ek, 1700-tal, urtavlan märkt Savage Clifton, senare urverk (Westerstrands), höjd 192 cm, lod samt pendel finns

Slitage, funktion garanteras ej

884314

2021-03-03