Etagere mahogny

Etagere mahogny
Etagere mahogny
Etagere mahogny
Etagere mahogny
Etagere mahogny
Etagere mahogny
Etagere mahogny
Etagere mahogny

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETAGERE, fanerad i mahogny, omkring år 1900, svarvade ben, låda i sargen, höjd ca 71, 50x32 cm

Märken, repor

884322

2021-03-04