Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK, sidobord, Svenskt Tenn, modellnummer 2232, mahogny, en sida med fack, låda i sargen, på hjul, höjd 84, 80x44 cm

Repor, ytskador

884325

2021-03-04