Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Fruktstilleben, olja på duk, signerad Ehrensvärd, 35x28 cm

884326

2021-03-02