Barskåp i barockstil
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
BARSKÅP, barockstil, 1900-talets andra hälft, 2 delat, rikt skuren dekor i form av bl a huvud, voluter mm, vridbar del med glassarg samt glasbotten, detaljer i svärtat smide, överdelen med hyllor, smide samt glasmåleri med vapensköldar, höjd ca 167 samt 94x51 cm
Bruksslitage
884337
2021-03-08